Ev hanımısınız ve eşinizin yükünü biraz hafifletmek istiyorsunuz. Yeni emekli oldunuz ve evdeki boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsunuz malum tek emekli maaşı ile geçinmek oldukça zor. Öğrencisiniz ve ailenize yük olmak istemiyorsunuz. Derslerinizden arta kalan zamanı bir iş yaparak değerlendirmek ve eğitim masraflarınızı karşılamak istiyorsunuz. Yazımız tam size göre. Evde iş yapmaya ne dersiniz?

 

Evde iş imkanı sunan birçok iş alanı var aslında. Bu işleri yapmak için çok özel yeteneklere sahip olmanıza da gerek yok. Hemen hemen herkesin yapabileceği işler var. Yapmanız gereken size uygun en karlı işi tercih etmek. Son dönemlerde evde yapılacak işler konusunda evde boncuk dizme ve evde yazı yazma işleri ön planda. Evde boncuk dizme işi mi, yazı yazma işi mi? Hangisi daha avantajlı?

 

Evde boncuk dizme işi çok basit bir işlem. Bu işi herkes yapabilir. Sırasıyla bu işi nasıl yapabileceğinizi anlatalım. Eğer boncuk dizme işine karar verdiyseniz bu konuda eve işveren firmalar ile irtibata geçmeniz gerekir. Bunun yolu ise, internet üzerinden sıkı bir araştırma yapmaktır. Firmaya ulaştıktan sonra fiyat konusunda anlaşmanız gerekir. Adet başına size bir fiyat verilecektir. Ancak, belirli bir sayı tamamlanınca veya belirli bir tarihe gelince toplu ödeme yapılacaktır. Firma, size dizimi yapılması istenilen boncuk, ip gibi malzemeleri iletecektir. Onların istediği şekilde dizim gerçekleşir. Ancak bazı firmalar öncesinde sizden numune örnekler talep edebilir. Sizin kendi becereniz ile yapabileceğiniz boncuk dizilişini görmek isteyebilir. Kime iş verecekleri konusunda bu şekilde test yapan firmalar vardır. Bu testten de başarı ile geçerseniz sorun yok demektir. Sonrasında günlük olarak 3-4 saat ayırmanız bile yeterli olacaktır. Üstelik bu zaman dilimini seçmek sizin tercihiniz.

 

Evden yazı yazma işi ise daha avantajlıdır. Hem sizin becerilerinizi arttırır, hem de kazanç açısından boncuk dizimi işinden çok daha fazla getirisi vardır. Rahatlık açısından da yazı yazma işi daha avantajlıdır. Düşünsenize, ihtiyacınız olan sadece bir bilgisayar. Ortalık dağılmıyor, birçok ıvır zıvır ile uğraşmanıza gerek kalmıyor.

 

Cevapla

Bu HTML etiketleri ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

gereken

Yazitör Starter
Türkiye
34000 İstanbul (TR)

yazitor@gmail.com

Yazı Yazarak Para Kazanın