Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok iş avantajına ulaşmak daha kolay bir hal aldı. Örneğin, son dönemlerde birçok kişinin yoğun talep gösterdiği evde yapılabilecek işlere ulaşmak internet sayesinde çok kolay oldu. Öğrenci, emekli, ev hanımı, vs. ek gelire ihtiyacı olan herkes evde yapılacak işlerden kendine uygun olanını seçerek para kazanabilir. Evde yapabilecek işlerden en çok talep görenler hangisi? Evde kalem ve davetiye işleri nasıl yapılır? Evde kalem yapma ve davetiye katlama işi mi, yazı yazma işi mi daha avantajlı?

Evde yapılan işler arasında hiç şüphesiz en sık rastlanan ve en çok talep gören işler; davetiye katlama, kalem yapma ve bilgisayarda yazı yazma işleridir. İsterseniz bu işlerden kısaca bahsedelim.

Evde Davetiye Katlama

Özellikle düğün dönemlerinde en çok ihtiyaç duyulan iş, davetiye katlama işidir. Firmalara daha öncede bahsettiğimiz gibi internet üzerinden ulaşabilir veya doğrudan davetiye firmaları veya organizatörler ile görüşebilirsiniz. Size davetiyeler ulaştırılır ve siz evinizde sadece davetiyeleri katlayarak zarflara yerleştirirsiniz. Firmaya teslim ederken yaptığınız birim adedi başına paranızı alırsınız.

Evde Kalem Yapımı

Evde kalem yapımı ise en sık rastlanan kolay işler arasında yer alır. Yine firmalar ile irtibata geçerek gerekli malzemelerin size gönderimini sağlamanız gerekir. Kalem yapımı ile ilgili malzemeler size ulaştıktan sonra monte işlemlerini gerçekleştirmeniz yeterli. Anlaşmanın başında firmanın belirlediği adet fiyatına göre teslimat esnasında paranız ödenir. Evde kalem yapımı işi birim fiyatı çok düşüktür. Bu nedenle ne kadar hızlı ve uzun süre yaparsanız yapın çok büyük bir getirisi olmayacaktır.

Evde yazı yazma işi ise, belirttiğimiz işler arasında en iyi avantajlara sahip olan iştir diyebiliriz. Yazı başına alınan ücret diğer işlere göre oldukça fazladır. Yazı yazdıkça beceri kazanmış olursunuz. Farklı konularda yazılar yazılır bu nedenle her seferinde farklı bir iş yapıyormuş gibi hissedersiniz. Kalabalık bir ortamda iş yapmak yerine, sakin ve temiz bir ortamda çalışmış olursunuz. Bir çuval kalem malzemesinin ortalıklarda olması ile sadece ekran başında yazı yazılması ortam açısından bir tutulamaz.

 

Cevapla

Bu HTML etiketleri ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

gereken

Yazitör Starter
Türkiye
34000 İstanbul (TR)

yazitor@gmail.com

Yazı Yazarak Para Kazanın