Uzun süre evde boş kalmak çok sıkıcı öyle değil mi? Ama normal çalışma ortamına ayak uyduramıyorsunuz çünkü farklı sorumluluklarınız var. Ya da çalışıyorsunuz ancak kazancınız size yetmiyor. Öğrencisiniz ve giderlerinizi kendiniz karşılamak istiyorsunuz, ailenize yük olmak istemiyorsunuz. Evden iş yapmak isteyenler, ek paraya ihtiyacı olanlar, aile bütçesine katkı sağlamak isteyenler… Yazımız sizin için!

Evden yaparak para kazanacağınız birçok iş var aslında. Bu işleri yapmak için çok büyük yeteneklerinizin olmasına da gerek yok. Çok basit işleri para karşılığı yapabilirsiniz. Hatta bazı işlere eliniz alıştığında ve düzenli şekilde yaptığınızda ek bir gelirden öte aylık çalışan bir kişinin kazancına bile sahip olabilirsiniz. Bu size bağlı tabi ki. Siz ne kadar sık ve çabuk yaparsanız kazancınız da bir o kadar artacaktır.

Evde Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz işlerden biri kutu katlama işidir. Bir diğeri ise yazı yazma işidir. Birbirinden çok farklı olan bu iki iş kategorisinin benzer yönü ise, en çok tercih edilen evde yapılan işler olmasıdır.

Evde kutu yapma işi için biraz el becerinizin olması yeterli. İnternette ‘ evden iş arıyorum ‘ şeklinde sorgulama yapıldığında seçenekler hemen karşınıza çıkıyor. Evde kutu yapma sitelerine giriş yaparsanız firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bazı sitelerde de yorumlar aracılığı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız firma size yapmanız gereken kutuları gönderir. Bu kutular için yapmanız gerekenler ise sadece talep edilen şekilde katlanmasıdır.

Evlere Kutu Katlama İşi Verenler

Genelde adet başına işlem yapılır ve firmanın belirlediği ödeme dönemlerinde paranız ödenir. Bazı firmalar belirli bir sayıya ulaşıldığında ödeme yapar. Bazı firmalar ise, ayın belirli günlerinde ödeme yapar. Siz katlama işlemini tamamlandıktan sonra firma sizden bitmiş işleri almaya gelir.

Yazı yazma işi ise, evde kutu yapma işine göre çok daha rahat ve kazançlı bir iştir. Yapılan adet başı ücret arasında yüksek bir fark vardır. Ayrıca, evde kutu yaparken ortalık epey dağılır. Akşam ailenizle otururken bu kadar dağınık bir ortamda iş yapmak istemezsiniz. Yazı yazma işlemini ise bilgisayarınızın olduğu her ortamda rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

One thought on “Evde Kutu Katlama İşi mi, Yazı Yazma İşi mi?

  1. Merhaba
    5 Ev hanımıyımıyız evde ek iş yapmak istiyoruz Konu hakkında yardımcı olurmusunuz
    Kendi aracımızla ürünleri alıp istediğiniz adet ve sürede teslim ederz

    Teşekkürler ,

    Cevap

Cevapla

Bu HTML etiketleri ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

gereken

Yazitör Starter
Türkiye
34000 İstanbul (TR)

yazitor@gmail.com

Yazı Yazarak Para Kazanın