Kişisel yeteneklerinizi kazanç haline getirmek ister misiniz? Aile bütçenize katkı sağlayabilir veya zevk için bile bu işleri yapabilirsiniz. Ev hanımı olarak sürekli rutin bir hayat yaşamaktan sıkılmış olabilirsiniz. Hayatınıza hem renk katabilir hem de para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit aslında. Evde yapılabilecek olan işlerden size en uygun olanını seçebilir ve evinizde rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. Hem de sizin tercih ettiğiniz günlük zaman diliminde. İster gündüz ister gece…

Evde Örgü İşi Yapımı

Örgü örmeyi sever misiniz? Bayanların çoğu boş vakitlerini örgü örerek geçirir. Bu durumu bir kazanç kapısı haline getirebilirsiniz. Nasıl mı? Atkı, bere, eldiven, yazma, oya, dantel, süveter, kazak, hırka aklınıza örgü konusunda ne gelirse. Hatta son dönemlerde örgü sepetler ve örgü süs eşyaları da oldukça ilgi görmeye başladı. Örmek istediğiniz her ne ise, bunların satışını gerçekleştirmeniz mümkün. Satışı nereye yapacağım diye düşünüyorsanız size birkaç örnek verelim.

Evlere Örgü İşi Veren Yerler

İnternet üzerinden örgü işleri hakkında araştırma yapabilirsiniz. Örgülerin toptan satış yerlerinde küçük çaplı bir araştırma yapabilirsiniz veya kendi yaptığınız örgüleri bir katalog haline getirerek pazarlayabilirsiniz. Ne tür örgü yaptığınız da bu durumda önemli tabi ki. Ördüğünüz parça adedine göre fiyat konusunda anlaşma yaparsınız. El emeği göz nuru olan bu örgüler için verilen para çok da tatmin edici olmayacaktır. Eğer örgü örmekten hoşlanan biri iseniz, bu işi deneyebilirsiniz. Boş vakitlerinizi para kazanarak tamamlayabilirsiniz.

Yazı yazmak daha karlı daha avantajlı

Yazı yazmaktan hoşlanır mısınız? Yazım yeteneğim kuvvetli üstelik bu konuda hızlıyım diyorsanız yazı yazma işi tam size göre demektir. Yazı yazma işi nedir? Yazı yazma işini nerelerden bulabilirim? Yazı yazma işi; özgün düşünceleriniz ile size verilen konu başlığına uygun makale yazmaktır. Yazdığınız yazı başına ücret alırsınız. Eğer bu konuda hızlı ve dikkatli olursanız çok iyi para kazanmanız mümkün. Evde örgü örme işi mi, yazı yazma işi mi? Kesinlikle yazı yazma işini tavsiye ederiz. Örgü örmek için harcadığınız zamana karşılık verilen ücret gerçekten yetersiz kalıyor. Ancak yazı yazma işinde emeğinizin karşılığını alıyorsunuz.

 

3 thoughts on “Evde Örgü Örme İşi

Cevapla

Bu HTML etiketleri ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

gereken

Yazitör Starter
Türkiye
34000 İstanbul (TR)

yazitor@gmail.com

Yazı Yazarak Para Kazanın