Ev hanımısınız ve evin işleri, çocuklar derken düzenli bir işe girmeniz pek de mümkün görünmüyor. Sizde aile bütçenize katkı sağlamak ister misiniz? En azından faturalarınızın ödenmesine destek olabilir, çocuklarınızın okul masraflarını karşılayabilir veya kendi kişisel ihtiyaçlarınız için ek gelir elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Evde yapılan işlerden birini yapabilirsiniz.

Evde yapılan işler denince akla gelen ilk fikirlerden tesbih dizme ve yazı yazma işidir. Evde tesbih dizme işi mi, yazı yazma işi mi daha iyi?

Evde Tesbih Dizme İşi

Tesbih dizme; yapımı oldukça kolay olduğu için en çok tercih edilen yöntemler arasında yer alır. Evde tesbih yapmak istiyorum ama nasıl olacak diye merak ediyorsanız size biraz bilgi verelim. Evde tesbih yapımı işi için internet üzerinden sunulan işleri takip etmeniz gerekir. İkamet ettiğiniz yere en yakın firma ile irtibata geçebilirsiniz. Tesbih başına ödenecek tutar sizin için de uygun ise geriye sadece tesbihin yapımı kalıyor. Ancak bu iş için çok yüksek bir getiri umut etmeyin. Gerekli olan malzemeler ( ip, yapım için gerekli boncuk veya taş ) firma tarafından size teslim edilecek ve modelinin nasıl olması gerektiği hakkında bilgi verilecektir. Sonrasında talep edildiği şekilde tesbih dizimi yapılarak firmaya teslim edilir. Ödemeler ise, firma ile anlaşıldığı şekilde yapılır. Genelde size yapılması için teslim edilen adet tamamlandıktan sonra ödeme de yapılır.

Evde yapılan işlerden bir diğeri de yazı yazma işlemidir. Eğer seri şekilde klavye kullanabiliyorsanız ve biraz da yazım konusunda yeteneğiniz var ise bu iş tam size göre. Kısa zamanda yüksek tutarlar kazanmanız mümkün. Evde yapılacak işlemler arasında en çok kazanç getiren işlerin başında yazı yazma işlemi gelir. Eğer sizde kendinize yazı yazma konusunda güveniyor iseniz, internet üzerinden ilgili kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. Yazı yazma işi nasıl yapılır diye merak edenler var ise biraz bilgi verelim. Makale yazabilirsiniz, bilgi girişi yapabilirsiniz, bilgileri temize çekebilirsiniz. Hangi yöntem ile yazı yazmak isterseniz o konu başlığı ile internette araştırma yaparak ilgili kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. Ücret yazı başına hesaplanır, ödemeler ise yine belirli bir sayıya ulaşıldığında gerçekleşir.

 

3 thoughts on “Evde Tesbih Dizme İşi mi, Yazı Yazma İşi mi?

 1. Ankara mamakta oturuyorum yazınızı gordum dönüş yaparsanız çok sevinirim her türlü el işini yaparım eşim işten cıktı paraya ihtiyacımız var

  Cevap
 2. Merhaba
  5 Ev hanımıyımıyız evde ek iş yapmak istiyoruz Konu hakkında yardımcı olurmusunuz
  ürünleri alıp istediğiniz adet ve sürede teslim ederz

  Teşekkürler ,

  Cevap

Cevapla

Bu HTML etiketleri ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

gereken

Yazitör Starter
Türkiye
34000 İstanbul (TR)

yazitor@gmail.com

Yazı Yazarak Para Kazanın