Özellikle son yıllarda ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmalar, dar ve orta gelirli aileleri oldukça sarstı. Öyle ki, ayın sonunu nasıl getireceğini düşünen ve sürekli borçlanarak ailesini geçindiren kişiler var. Tam da bu dönemlerde en çok dikkat çeken ve yoğun talep gören iş imkanlarından biri de evlerde yapılan işlerdir.

Evde yapılan işlerin en güzel özelliği, çalışamayan kişilere iş fırsatı sunmasıdır. Kazanılan ücreti göz ardı etmemek gerekir çünkü sık ve hızlı yapıldığı takdirde normal bir çalışan maaşına ulaşılacak kadar getirisi vardır. Ev hanımları, emekli olanlar, öğrenciler, çalıştığı halde ek gelire ihtiyacı olanlar evlere işveren firmalar ile irtibata geçebilir. Üstelik bunun için çok fazla yetenekli olmanıza da gerek yok. Evlere işveren yerler 2017’de nereleri? Evlere işveren firmalara nasıl ulaşabilirim?

Evde Yapılacak İşler 2017

Evlerde yapılabilecek işlerden bazıları aşağıda yer almaktadır:

  • Evde yemek / kurabiye / pasta yapımı: Organizatör şirketleri veya internetten taleplere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, kendi sitenizi oluşturarak da satış yapmanız mümkün.
  • Evde yazı yazma işi: En karlı, en rahat ve en zevkli işler arasında yazı yazma işi yer alır.
  • Evde mandal yapımı / paketleme: İnternet üzerinden firmalar irtibata geçebilirsiniz.
  • Evde kutu yapımı / sabun paketleme: Bu işlemlerin detayı ve firmalara yine internet üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Davetiye katlama / nikah şekeri yapma: Düğün organize eden firmalar bu işlemleri yapacak elemanlar arıyor.
  • Kalem yapımı
  • Tesbih dizme
  • Boncuk dizme
  • Katalog ile satış yapma

EN GÜZELİ YİNE YAZI YAZMA İŞİ

Yukarıda belirtilen işlemlerin ödemesi ücret başına yapılır. Belirli bir sayıya ulaşıldığında veya belirli bir tarihe gelindiğinde ödemeler toplu olarak yapılır. Örneğin; 100 tane nikah şekeri yapıldıktan sonra ödeme yapılır veya ayın başında ödeme toplu olarak yapılır gibi. İşlerin yapılması için gerekli olan tüm malzemeler ise, firma tarafından size teslim edilir. Yapılacak adet kadar malzeme evinize teslim edilir ve işlemler tamamlandıktan sonra evinizden teslim alınır. Evde iş yapmak bu kadar basit. Yapmanız gereken tek şey size uygun olan işi seçmek ve boş vakitlerinizi paraya dönüştürmek.

 

One thought on “Evlere İş Veren Yerler 2017

Cevapla

Bu HTML etiketleri ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

gereken

Yazitör Starter
Türkiye
34000 İstanbul (TR)

yazitor@gmail.com

Yazı Yazarak Para Kazanın