Yazitor Starter ile Kazançlar artarak devam ediyor. 

Aşağıdaki yorumlar kısmına güncel yorumlardan eklenmiştir. Sitemiz anasayfasına da Kasım ve Aralık 2016 ya ait dekontlar yayınlanmıştır. Sitemizi açılışını yaptığı 2012 den bu yana çok sayıda kişiye aylık 1000 tl ve üzeri maaş gibi gelir kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Diğer Kullanıcı Yorumlarını Aşağıdan Okuyabilirsiniz

 

Merhabalar Ben Fatma..

Yazitör Olarak Çalışmak gerçekten çok kazançlı.Ben başka bir iş yapmıyorum 3 tane çocuğum var ev hanımıyım. Yazitör Bilgilerini edindikten sonra eğitim setinde anlatılanları uygulamave kazanmaya başladım.İlk başlarda merak ve öğrenme heyecanından dolayı günde 3-4 saat internette vaktimi geçiriyordum ama şimdi günde ortalama yarım saat -1 saat yazı yazarak gelir elde ediyorum.Dekontumuda en sonki Kasım 2012 dekontumu sizinle paylaşıyorum.Şimdi kafam çok rahhat aylık düzenli bir şekilde gelirim var ve hergün zorunluluk olarak çalışmak durumunda değilim bazı günler hiç interneti bile açmıyorum sonuçta kendi işimi yapıyorum.Yazı yazarak evden bu kadar kazanç sağlamak gerçekten çok güzel bir iş. Başka bir işte çalışsam zaten aldığımın bir kısmı kozmetik, yol parası kıyafet v.s. gidecek bu şekilde hem masrafım az oluyorhem iyi kazanıyorum. Bazı arkadaşlarım da çalıştıkları iş yerlerinde boş vakitlerinde fırsat buldukça bu işi yapıyor ve iyi kazanıyorlar. Sonuç olarak şunu söyleyebilirim.Yazitörle tanışmak gerçekten bir şans.”

Kısa Süreliğine

39 TL + kdv

Yazitör STARTER Satın Almak için TIKLAYINIZ

                                     KULLANICI YORUMLARI        

Arife Büyükdağ – Aralık 2017

Yaklaşık olarak 4-5 aydır Yazitör Starter üzerinden aldığım eğitimi uyguluyorum. Şu an için aylık 900-950 tl civarında Google’dan para kazanıyorum. Her ay yükselerek ücretim artmaktadır. yeterince kazanmadan yorum yapmak istemedim ama şu an itibariyle gönül rahatlığıyla referans olabilirim.

Ceylan Savaş – Kasım 2017

Arkadaşlar esas olarak benim bahsetmek istediğim konu şudur. Satış yapmaya gerek yok,başka insanlarla muhtap olmaya gerek yok, evden internet becerisi ve %90 yazı yazarak paranızı kazanıyorsunuz ve her ay hesabınıza düzenli yatıyor. Böyle bir işle karşılaştığım için çok şükrediyorum.

 

Umut- İstanbul

Bana Yeni bir meslek edindirmiş oldunuz çok teşekkür ederim.
Kendimi geliştirmek ve fikir alışverişi yapmak için arada sizi rahatsız edeceğim:)

Ayşegül- İstanbul

Allah(c.c.) içinden geçenleri biliyor yıllarca kendi defterime pasta tariflerimi yazmıştım.
Kendi kendime diyordum o kadar tarif yazdım. Çoğunuda yapmıyorum boşa gitti diye..
Şimdi o kadar çok işime yaradı ki acaip kaznaç ve zaman tasarrufu ettim.
Zeki Gürsel -Adıyaman

Türkiyede çalışılan işlerin çoğu standart herkesin hergün gitgel yaptığı işler. Bana kabiliyetimi kullanabileceğim güzel bir fırsat oldu.
Yapmak istediklerim hakkında görüşmek isterim.

Yeliz – Elbistan

Yazitör Starter aldım adım adım güzel anlatılmış. Şimdi ne yapacağım diye sormuyorsunuz. Güzel bir rehber ve Yazitör olmak gerçekten
üst kademe bir iş-meslek daha yolun başındayım gibi geliyor. Öğrendiğimiz çok değişik şeyler var..

Sevilay -İzmir(Muhasebeci)

Yazitör nedir? Yazitör olmak bir meslektir.Ve bunu icra ederkende herhangi bir başka masraf yok gider yok. En avantajlı kısmı aylık 1000 tl ye
günde 10 saat muhasabeci olarak çalışıp yol parası kıyafet ve diğer masraflarla zaten aylık 300 tl si gidiyor.
Şimdi ekstradan Yazitörlük yapıyorum.Sadece mesai saati içinde kendime vakit çıkarıyorum bu işi yapıyorum hemde daha çok çalışıyormuş gibi gözüküyorum.
Şimdi çift maaş gibi oldum artık işimede daha bir mutlu geliyorum..

Ahmet Can- Bursa

Yazitör Starter Aldım. Birşey sormak için ürün sahibi ile iletişime geçince başka bir konuda bana bilgi aktarımında bulundu. BONUS olarak verdiği bu konuyu daha sonra
nette araştırdım gerçekten bunlar bilgili insanlar. Yazitörün tanışmamıza vesile olması bile yeter diyorum.

Elif Gencal- Ankara

Merhaba Ankarada öğrenciyim bende yazitör aldım. Yazitörden öğrendiklerim çok işe yarıyor zaten yazı yazmayı seviyordum ve birçok yazılarım vardı şimdi bunları nakite çevirmenin
heyecanını yaşıyorum

Zakir Gümüş

Yazı Yazmak bir sanat, duygu düşünce ve hislerimi kaleme dökerken boşluğu yazitör dolduruyor. Kısaca şöyle diyebiliriz.

Hislerimizi DUYGUSALA bağlamanın yolu Yazitör olmaktan geçer..

Işıl Başvur -12.02.2018

Ben Yazitör Ürün aldım ve tanıdıklarımada facebookdan ve maille tavsiye ediyorum.Daha sonra Ürün sahibi ile iletişimim sonrasında bu tavsiyelerimden de kazanacağımı öğrendim. Şunu söylemeliyim ki insanlar gerçekten birşey bilmiyorlar. Halbuki ne kadar kolay ve basit şeylerle para kazanılabiliyormuş. Evet böyle söylüyordum ama farkettim ki daha çok şey var yani Yazitör Starter gerçekten benim ufkumu açtı ve çalışmaya başladım.

Türker Doğan

Bir süredir internette öyle geziniyordum para kazanmak istiyordum bir çok konuyu da biliyordum ama istediğim ölçüde kazanamıyordum ayda 200-300 tl yi geçmiyordu. Ama şimdi işin felsefesini öğrendim bir kere kim tutar seni Türker..

Çınar Benli 28.02.2018

Yazitör Starter alalı 5 gün oldu ve gerçekten çok hoşuma gitti. Birkere kazanmama gibi bir durum yok, Garanti kazandırıyor yani.Şu an için yazı yazarak para kazanmaya başladım ayrıca bu anında kazanç yöntemiyle de ilk 5 günde ekstradan 142 tl para kazandım.

Saliha Güven – İstanbul

Bir süredir takip ediyordum nedir ne değildir diye ve en son karar verdim bende bu eğitime katılmaya. Şimdi bende yazitör olarak para kazanmaya başladım. Yazitör Starter ile birlikte aklınızda ne yazacam nereye yazacam nasıl kazanacam gibi sorular kalmıyor içeriğinde hepsi detaylı anlatılıyor ve hemen çalışmalara başlıyorsunuz. Ben yazmayı çok seviyorum bu tam benim işim.Teşekkürler..

 

Buket Küçükyar(14.01.2018)

Yazitör Starter ile tanışalı yaklaşık 3 hafta oldu normalde değişik firmalarda network marketing sistemlerle para kazanıyordum. Şimdi hem evden yazı yazarak para kazanıyorum hemde Yazitör Starter’dan öğrendiklerim sayesinde networkden de daha çok kazanmaya başladım. Kesinlikle tavsiye ederim…

Raziye (Antalya’da bir ev hanımı) 

Yazı yazarak para kazanmaya Yazitör sayesinde başladım. Size referans olması açısından gelirimi yazıyorum aylık 400 tl ortalama yazı yazarak para kazanmaktayım. Ödemelerimi çok düzenli olarak banka hesabıma almaktayım ve günde 1,5 saat kadar bu işe vakit ayırmaktayım. Ne söyleyeyim mutluyum…

 

 

SİZDE YAZİTÖR KAZANÇ DEKONTLARINIZI VE YORUMLARINIZI GÖNDERİN SİTEMİZDE YAYINLAYALIM.

Kısa Süreliğine

39 TL + kdv

Yazitör STARTER Satın Almak için TIKLAYINIZ

 

iletişim: yazitor@gmail.com

sizde yorumlarınızı iletişim adresimize gönderebilirsiniz > iletişim

Yazitör Starter
Türkiye
34000 İstanbul (TR)

yazitor@gmail.com

Yazı Yazarak Para Kazanın